Zbor učencev 7.a in 7.b razreda, ki se boste spustili po jeklenici bo ob 8.00 uri.

Vaša spremljevalca bosta Marko Sonjak in Nejc Gerdej, ter boste po prevzemu malice štartali  izpred šole v nasprotni smeri kot ostali učenci. /Pongračič – Olimplain – Kogelnik – nogometni stadion.

Zbor vseh ostalih učencev bo ob 8.20 uri.

Smer poti: ŠOLA – MUŠENIK – KMETIJA PETEK – OLIMPLINE – KMETIJA PONGRAČIČ – NOGOMETNI STADION

Javili se boste svojemu razredniku, oz. spremljevalcu, da bo preveril vašo prisotnost.

MALICO bodo v kuhinji dvignili dežurni učenci. Vsak učenec bo vzel svojo malico in jo shranil v svoj nahrbtnik.

Bodite vremenu primerno obuti (nepremočljiva, preizkušena planinska obuja) in oblečeni (večplastno). S sabo imejte tudi rezervno spodnjo majico in nogavice.

V nahrbtnik dajte tudi steklenico z vodo, limonado in kakšno suho sadje ali čokoladico.

Kosilo in prevozi domov bodo potekali kot običajno.

Športni pozdrav, Metka Lesnik