Šolska knjižnica bo od naslednjega tedna omogočala izposojo knjig. Knjige si boste učenci lahko izposodili enkrat tedensko. Ker žal v šolsko knjižnico vstop ni mogoč, bo izposoja potekala pod določenimi pogoji. Izposoja bo potekala ob sredah med 10.00 in 11.00 uro. Učenci, ki bi si radi izposodili gradivo, pišite šolski knjižničarki na: tea.rotovnik@os-crna.si. Izposoja bo potekala pred glavnim vhodom v šolo. Knjige lahko na tak način tudi vračate, torej ob prevzemu naročila lahko prinesete že prebrane knjige nazaj. Več informacij boste učenci dobili po spletni pošti ob naročilu knjig. Prosimo, da knjige naročite vsak teden do torka, da jih šolska knjižničarka lahko pripravi za prevzem v sredo.

Veselimo se vašega obiska!

Tea Rotovnik