Spoštovani starši učencev in učenk I. VIO

Prvi teden pouka v šoli je za nami. Trudili smo se, da se učenci in učenke počutijo čim bolj varno, sprejeto in sproščeno v dani situaciji na šoli.

Radi bi vam sporočili, da smo se v tem tednu navajali na upoštevanje navodil glede socialne distance, higiene, premikanja po šoli. Postali so odgovorni in skrbni posameznike, ki jim je mar zase in za druge.

Ravno tako smo učiteljice zadovoljne z opravljenim delom vas in vaših otrok doma pri pouku na daljavo. Opazi se, da ste naša navodila, naloge, zadolžitve resno realizirali in rezultat se izraža v znanju in razvitih spretnostih ter veščinah otrok.

Zavedamo se, da ste odigrali v tem času zelo pomembno, odgovorno in zahtevno delo. Zahvaljujemo se vam za vaš trud in podporo.

Skupaj nam bo uspelo pripeljati to »nenavadno« šolsko leto varno in uspešno do konca.

Vse dobro vam želimo,

v.d. ravnateljica in učiteljice.