TURNIR V MALEM NOGOMETU ZA UČENCE v šolskem letu 2012/2013

V sredo, 17. oktobra je na OŠ Franja Goloba Prevalje potekal prvi od treh turnirjev v malem nogometu za učence. Učenci so pod vodstvom učiteljice Tamare Oblak odigrali dve tekmi. Proti OŠ Prežihov Voranc so zmagali, proti učencem OŠ FG Prevalje pa so izgubili. Našo šolo so zastopali: Jan Kremzer, Jošt Krivonog, Žan Forin, Vid Puc, Jaka Kompan, Andraž Žaže, Anej Kunc, Juš Polanšek, Aljaž Kupec, Urban Orlčnik in Anže Plečko.

Na drugem turnirju so učenci počivali, na tretjem pa so odlično igrali in bili neporaženi. Premagali so OŠ Mečica in OŠ Koroški Jeklarji. Turnir so zaključili na drugem mestu. Zmagovalci, ki so se uvrstili v nadaljnje tekmovanje so učenci OŠ Franja Goloba Prevalje. Našim fantom čestitamo za borbeno igro in dobro odigrane akcije.

Športni pozdrav!
Tamara Oblak