Podaljšano bivanje

Šola organizira podaljšano bivanje za učence od 1. do 5. razreda. Učenci so lahko v podaljšanem bivanju pod nadzorstvom učiteljev do 15.45.  Vanj so vključeni le pisno prijavljeni učenci. V času podaljšanega bivanja je del časa namenjen pedagoškemu delu, učenci opravijo šolske obveznosti, v preostanku časa pa sodelujejo pri kulturnih, športnih in drugih sprostitvenih dejavnostih.

Zaradi varnosti otroka in odgovornosti šole lahko učitelj podaljšanega bivanja predčasno spusti otroka iz šole samo v dogovoru s starši oz. na osnovi njihovega pisnega dovoljenja.

Na matični šoli so organizirani trije oddelki podaljšanega bivanja: OPB I. (učenci 1. in 3. razreda) – Marina Krivonog, OPB II. (učenci 2. razreda) – Martina Podričnik, Danica Štern, OPB III. (učenci 4. in 5. razreda) – Branko Hancman, Metka Lesnik. En oddelek podaljšanega bivanja je organiziran na POŠ Žerjav (učenci od 1. do 5. razreda) – Aleksandra Grabner Jonke in Petra Halner.