Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Sporočam vam, da je ministrica za izobraževanje, znanost in šport izdala sklep o podaljšanju jesenskih počitnic do 8. novembra 2020.

Kako bo potekal pouk od 9. novembra 2020 dalje, vas bomo pravočasno obvestili na spletni strani šole.

Smo v obdobju, ki z vidika varovanja zdravja pred okužbo z virusom COVID-19 od vseh nas zahteva veliko mero odgovornega ravnanja. Največ pa lahko z upoštevanjem vseh ukrepov prispeva vsak posameznik sam. S tem ko upoštevamo ukrepe zaščitimo sebe in druge, predvsem pa osebe, ki spadajo med najranljivejše skupine.

Pomembno pa je tudi, da učenke in učenci ostanejo v stiku s šolskimi obveznostmi in da v okviru svojih zmožnosti vsaj nekaj časa namenijo za pripravo na čas ko bo pouk ali v šoli ali na daljavo spet potekal.

Izkoristite pa tudi lepe jesenske dneve in čimveč časa preživite v naravi, seveda pa ne pozabite na upoštevanje

ukrepov.

Želim Vam, da preživite zdrave, mirne in sproščene prihajajoče dni med svojimi najbližjimi.

Ostanite zdravi in pazite nase in druge!

Mitja Pranjič, ravnatelj