Črna na Koroškem, 30. 03. 2017

Številka: 60309-2/2017-16

Spoštovani starši!

V mesecu aprilu bomo organizirali roditeljski sestanek skupaj z občino Črna na Koroškem in Nacionalnim inštitutom za javno zdravje. Dogajanje pred in v kulturnem domu imate predstavljeno na drugi strani vabila. Vabljeni na vse predstavitve oz. izberite, kar vam ustreza.

Roditeljski oz. govorilne ure napovedane v šolski publikaciji za 10. april bodo izjemoma v četrtek, 6. aprila v šoli od 17.00  do 17.45. Za tem vas vabimo, da se nam pridružite na osrednji prireditvi v kulturnem domu (od 18.00 do 19.00).

Prek svojega otroka ali po telefonu, e-pošti  lahko razrednikom predčasno sporočite, če se boste individualnih govorilnih ur udeležili.

Menimo, da boste na dogodkih povezanih z dnevom zdravja, pridobili številne uporabne informacije zase in za svoje najbližje. Povabite in informirajte tudi vaše sorodnike, ki nimajo otrok v vrtcu ali šoli ter sosede in ostale znance.

Vljudno vabljeni!