Jutri v petek bomo izvedli športni dan na letnem bazenu na Ravnah na Koroškem. Udeležite se ga učenci 4., 6., 7. in 8. razreda. Zbor učencev bo ob 8.10 na glavni avtobusni postaji v Črni, kjer prevzamete šolsko malico in jo pospravite v nahrbtnik. Potrebujete kopalke, brisačo, natikače, zaščitno kremo pred soncem, pokrivalo za glavo ter dodatno pijačo. Vse ostale informacije so objavljene na oglasni deski za šport in spletni strani šole. Predvsem si poglejte kateri učitelji spremljajo vaš razred.

Denarja ne potrebujete s sabo, saj bodo strošek športnega dne 8,50 € (vstopnina 3 € in prevoz 5,50 €) vaši starši poravnali preko položnice, upoštevali bomo tudi morebitne dobropise. S sabo pa lahko imate kakšen evro za sladoled in drug priboljšek, če bo okrepčevalnica odprta.

Upoštevajte pravila in navodila učiteljev in reševalcev, da bo poskrbljeno za varnost vseh!

PODROBNE INFORMACIJE ŠPORTNEGA DNE

Športni pozdrav