Leto je naokoli in ponovno smo se odpravili v letno šolo v naravo v Simonov Zaliv. Pričakalo nas je poletno vreme in sonček nas kar malce preveč razvaja.

Ob prihodu smo najprej poskrbeli za naše želodčke, po kosilu pa smo si ogledali še naše rezidence in se udobno namestili vsak v svoje sobe.

Popoldne smo se preizkusili še v plavanju in nekoliko tudi v tem kdo bo dlje zdržal v vodi. Preteklo je kar nekaj časa, preden smo se vdali še zadnji kopalci in se počasi odpravili na večerjo.

Ker pa smo bili še vedno polni energije, smo se s čelkami na glavi odpravili raziskovati bljižno okolico.

Zvečer smo, kot se za šolo v naravi spodobi, po pestrem dnevu z veseljem zasedli vsak svojo posteljo in v pričakovanju jutrišnega dne sladko zaspali.

Več utrinkov si lahko ogledate v galeriji.

Lahko pa si ogledate tudi kratek filmček na tej povezavi.

Lep morski pozdrav!

Vesna Burjak