Zdi se, kot da smo šele prispeli na obalo, pa se že pripravljamo na odhod domov.

Za nami je še en zanimiv in pester dan, ki smo ga v veliki meri preživeli zunaj, na prostem in seveda kar doberšen del tega v vodi (nad ali pod gladino:)

Danes smo preverili znanje plavanja, preostali čas pa je bil namenjen igri in druženju v vodi.

Seveda nismo pozabili tudi na igre brez meja, ki so poskrbele za obilico smeha.

Kot se spodobi za šolo v naravi, smo dan zaključili s podelitvijo priznanj za opravljene delfinčke, s podelitvijo nagrad za naj sobe in mistra ter mis šole v naravi San Simon 2021. Za piko na i pa smo družabni večer zaključili s plesom.

Zjutraj nas čaka pakiranje in obisk Postojnske jame, potem pa se vrnemo v vaš topel objem:)

Več utrinkov današnjega dne si lahko ogledate v galeriji ali pogledate kratek filmček na tej povezavi.