Dragi starši, učitelji in učenci,

v torek 12. 12. 2023, so na šoli potekale plesne delavnice pod vodstvom plesne šole M-Dance. Ustvarjalne plesne koreografije so dan obarvale s smehom, glasbo in plesom.

Plesne delavnice so prinesle svež veter v naše učilnice, kjer smo se naučili različnih plesnih korakov in se prepuščali čarom glasbe. Učitelji plesalci so poskrbeli, da so bile koreografije raznolike, prilagojene vsakemu razredu, tako da so se vsi učenci počutili udobno in navdušeno.

Vsak razred se je naučil dve koreografiji. Z nasmejanimi obrazi in veliko dobre volje smo ob zaključku delavnice vsi razredi nastopili v telovadnici šole. Zadnji skupinski ples vseh učencev in učenk pa je nam vsem še dodatno polepšal dan.

Zahvaljujemo se plesni šoli M-dance za nepozabno izkušnjo in navdušujoče delavnice. Prepričani smo, da so se naši učenci ne le naučili novih plesnih gibov, ampak so pridobili tudi neprecenljive izkušnje o timskem delu, vztrajnosti in ustvarjalnosti.

Hvala vsem, ki ste sodelovali in prispevali k temu čudovitemu plesnemu dogodku.
Prepričani smo, da bo ta dan ostal vtisnjen v naša srca, kot nepozabno doživetje, polno smeha, glasbe in plesa.

Plesno delavnico smo našim učencem omogočili s pomočjo zbranih sredstev s plesne prireditve Disco Revival, ki je v organizaciji treh Rotary klubov RC Ljubljana Julija, RC Ljubljana NIKE in RC Ljubljana Unity, 26. 10. 2023 potekala v Ljubljani.

Anja Hercog