Dragi osnovnošolci zaključnih razredov!

Pred vami so pomembne odločitve o vašem nadaljnjem izobraževanju.

Na spodnji spletni povezavi boste našli informacije o informativnih dnevih srednjih šol in dijaških domov za leto 2021/2022. V razpredelnicah boste našli spletne naslove srednjih šol/dijaških domov kjer bodo na dan informativnih dni objavljene povezave na spletna srečanja in predstavitve. Podatke bodo sproti dopolnjevali.

Prav tako je na povezavi objavljena razpisna dokumentacija za vpis v srednje šole 2021/2022 in sicer v razdelku “Razpis za vpis v srednje šole in dijaške domove za šolsko leto 2021/2022“. V razpisu boste našli podatke o srednjih šolah in njihovih programih za celotno Slovenijo, prav tako tudi vse informacije glede postopka vpisa v srednje šole in dijaške domov. Za vas sta aktualni zlasti prilogi I in VI.

Na tej strani boste prav tako lahko v nadaljevanju poteka vpisnega postopka spremljali število prijav za vaš izbrani program ter morebitne omejitve vpisa.

Vpis v srednje šole – Kliknite tukaj

Veliko uspeha pri vpisu!