Spoštovani!

Občina Črna na Koroškem bo tudi v smučarski sezoni 2023/2024 omogočila vsem osnovnošolcem iz občine Črna na Koroškem brezplačno smučanje na smučišču Črna na Koroškem.

Prosimo vas, da o tem čim prej obvestite vaše učence in njihove starše. Vsak učenec mora ob nakupu predložiti lansko magnetno vozovnico ali fotografijo ter 30,00 € za kritje stroškov izdelave oz. podaljšanje sezonske vozovnice. Vozovnica omogoča učencem dnevno in nočno vožnjo na smučišču Črna.

Otroci do vključno šestega leta starosti lahko na vlečnico dostopajo brez vozovnice, vendar le v spremstvu starša oziroma skrbnika.

Vozovnice lahko kupite na Občini Črna na Koroškem, Center 101, 2393 Črna na Koroškem, zraven pa prinesite fotografijo z imenom in priimkom otroka na hrbtni strani, ali lansko sezonsko vozovnico.

Tudi ostali osnovnošolci iz občine Črna na Koroškem, ki obiskujejo osnovne šole izven občine, lahko pridobijo vozovnico v Turistični pisarni Občine Črna na Koroškem po enaki ceni.

Sezonske vozovnice bo možno dvigniti ob začetku smučarske sezone na smučišču Črna.

Lep in prijazen pozdrav.

Turistična pisarna Črna na Koroškem