Spoštovani starši, učenci, učenke,

obveščamo vas, da s ponedeljkom, 22. 2. 2021, ponovno začnejo potekati šolski prevozi.

Vozni red šolskih prevozov je enak voznemu redu, ki smo ga objavili septembra – splošni vozni red. Sprememba je edino na relaciji Ludranski vrh – OŠ Črna na Koroškem.

V kolikor bo zaradi epidemioloških razmer prišlo do kakšne dodatne spremembe, vas obvestimo preko spletne strani in eAsistenta.

Ponovno prilagamo  vozni red 2020/21

Ker šolskih prevozov ni mogoče organizirati na način, da bi upoštevali priporočeno razdaljo med osebami (1,5m), še vedno naprošamo starše, da za prevoz svojega otroka poskrbite sami. V drugačnem primeru je vključitev otroka v šolski prevoz izključno odgovornost staršev oz. skrbnikov.

Prosimo vas, da pri uporabi šolskih prevozov upoštevate spodaj izpostavljena splošna navodila v zvezi s higienskimi ukrepi ob COVID-19:

• V vozilo namenjeno šolskemu prevozu lahko vstopajo izključno zdravi otroci.
  • Obvezno je nošenje zaščitne maske, ki si jo učenec nadene pred vstopom v vozilo.
  • Ob vstopu v vozilo si učenec razkuži roke.
  • Učenci/ke naj se čim manj dotikajo površin v vozilu ter zaščitne maske.

Prav tako vas naprošamo, da si preberete bolj podrobna navodila občinske uprave o zagotavljanju higienskih ukrepov ob COVID-19 na šolskih prevozih.

Občina obvestilo – PREVOZI in UKREPI COVID

Lepo vas pozdravljamo,

svetovalna služba in vodstvo šole