Nacionalni projekt OŠ Jožeta Moškriča Ljubljana

DAN ČLOVEKOVIH PRAVIC – 10. december

Letošnje srečanje Unesco šol v Koloseju v Ljubljani je potekalo pod geslom »Medgeneracijsko povezovanje – podajmo si roko« v petek, 7. 12. 2012.

Naše središče je zastopala gledališka skupina Šolskega centra Ravne z izredno zanimivim nastopom. Gost srečanja je bil mladinski pisatelj Dim Zupan. Med posameznimi nastopi so bili podeljeni certifikati Unesco šolam, katerega je prejela tudi naša šola. Za središče Slovenj Gradec je sprejela certifikate ga. Tatjana Peršak.

Prireditve smo se udeležili ga. ravnateljica Romana Košutnik, učenki 7. a razreda Vita Lesjak in Urška Laznik ter Unesco koordinatorica Marija Rus.

Koordinatorica za Unesco:

Marija Rus