IMG_1225

IMG_1206

(na rolarjih se da početi veliko stvari)                                                                                                                                                                                 (ne več ptičja, pač pa žuželkina perspektiva)

Šola se je šele do dobra pričela, mi pa smo že iskali načine, kako bi si sončne jesenske vikende polepšali s športnimi aktivnostmi. Zaradi solidne udeležbe in kar precejšnega zanimanja preteklo šolsko leto smo se odločili, da je najbolje pričeti kar tam, kjer smo končali. Torej tečaj rolanja. Seveda so bili vabljeni vsi, tako tisti, ki so na rolarjih že pravi mojstri, kot tudi tisti, ki se s tem športom šele spoznavajo.

IMG_1211

Oba vikenda se je zbralo kar precej šolarjev, večinoma nižjih razredov, s katerimi smo se skupaj preganjali po šolskem igrišču, se igrali različne igre, utrjevali tehniko rolanja in za konec celo odigrali tekmo hokeja na rolarjih. Vsi smo zelo uživali in se bomo zagotovo družili tudi v prihodnosti.

IMG_1219

(vsi proti enemu…)