Spoštovani starši, učenci, učenke,

Objavljamo začasni vozni red šolskih prevozov za učence OŠ Črna na Koroškem, veljaven od torka, 1. 9. 2020, do petka, 4. 9. 2020.

Prosimo vas, da zaradi morebitnih popravkov in usklajevanj voznega reda, do konca meseca septembra redno spremljate obvestila in spremembe tega seznama na šolski spletni strani.

Vstopna in izstopna postaja v letošnjem šolskem letu je prostor ob zgornjem parkirnem prostoru OŠ Črna na Koroškem.

Ker šolskih prevozov ni mogoče organizirati na način, da bi upoštevali priporočeno razdaljo med osebami (1,5m), še vedno naprošamo starše, da za prevoz svojega otroka poskrbite sami. V drugačnem primeru je vključitev otroka v šolski prevoz izključno odgovornost staršev oz. skrbnikov.

Splošna navodila v zvezi s higienskimi ukrepi ob COVID-19 so:

• V vozilo namenjeno šolskemu prevozu lahko vstopajo izključno zdravi otroci.
  • Obvezno je nošenje zaščitne maske, ki si jo učenec nadene pred vstopom v vozilo.
  • Ob vstopu v vozilo si učenec razkuži roke.
  • Učenci/ke naj se čim manj dotikajo površin v vozilu ter zaščitne maske.

Prav tako vas naprošamo, da si preberete bolj podrobna navodila občinske uprave o zagotavljanju higienskih ukrepov ob COVID-19 na šolskih prevozih.

PREVOZI_vozni red-1.9.-4.9.2020

Občina obvestilo – PREVOZI in UKREPI COVID

Lepo vas pozdravljamo,

svetovalna služba in vodstvo šole