Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Poletje se počasi poslavlja in pred vrati je začetek novega šolskega leta 2024/2025. Z veseljem vas pričakujemo v šoli in verjamem, da se tudi vi že veselite ponovnega srečanja s sošolci, prijatelji in učitelji.

Prvi šolski dan

Pouk  se prične v ponedeljek, 2. septembra  2024.

Učenci pridete v šolo ob 8.15.  Učenci od 2. do 4. razreda se  zberete pred vhodom v novi del šole, učenci od 6. do 9. razreda pa pred glavnim vhodom.

Sprejele vas bodo razredničarke in vas pospremile do matičnih učilnic.

Razredničarke:
1. a 2.  a 3. a 4. a 5. a
Jasmina Dretnik Anka Kompan Petra Halner Vesna Burjak Tanja Trost

6. a 6. b 7. a 8. a 9. a
Terezija Napečnik Blaženka Oblak Tea Rotovnik Špela Pečnik Marija Rus

Sprejem prvošolcev bo ob 10.00.

Pouk na POŠ Žerjav se za vse učence prične ob 8.20.

1. ž, 2. ž in 4. ž
Mojca Petrič

Prvi  šolski dan bo pouk potekal po urniku, ki je v eAsistentu. Izbirnih predmetov prvi šolski dan ne bomo izvajali.

URNIK:   https://www.easistent.com/urniki/72fa9a06ed051a7252d9bb9ea5ffcc8afdb6e2d8

Za učence od 2. do 5. razreda bodo 1. šolski dan po pouku organizirane dejavnosti razširjenega programa.

POVEZAVA:  Dejavnosti razširjenega programa

(Urnik bo dostopen od petka, 30. 8. 2024.)

Učenci s seboj prinesejo potrebščine glede na predmete, ki jih imajo na urniku, peresnico, copate in ključe za garderobne omarice. Tisti, ki ključev še nimajo, jih dobijo v šoli.

Prehrana

Prvi šolski dan bo kosilo  za vse učence, ki so nanj prijavljeni. Starše učencev, ki prvi dan ne bodo imeli kosila, prosimo, da pravočasno uredijo odjavo.

Šolski prevozi in varne poti v šolo

Vozni red šolskih prevozov bo predvidoma v četrtek dostopen na spletni strani: https://www.os-crna.si/prevozi-v-solskem-letu/

Starši  boste po eAsistentu prejeli sporočilo o vključitvi vašega otroka na prevoz.

Vsako novo šolsko leto ponuja nove priložnosti  in naj bo takšno tudi letošnje.

Vsem želim zdravo, uspešno in varno šolsko leto, v katerega vstopimo pogumno in odgovorno.

Mitja Pranjič, ravnatelj